Para Birimi Seçimi

LUVİAHOME ; Mobilya ve Dekorasyon sektöründe faaliyet göstermektedir.

Ülke ekonomisine ve Konya sanayisine katkıda bulunmak gayesiyle faaliyetine 90'lı yıllarda başlamış ve 20 yıla yakın üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli  ile pek çok ürünün altına imza atmıştır.2016 yılında luviahome markası ile online satış mağazası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.

İmalat ve pazarlamasını yaptığımız ürünleri kısaca sayacak olursak; Ahşap ayakkabılık, posta kutusu, ilan panosu, Gazetelik, Ecza Dolabı, Ofis / Büro Mobilyaları, Mutfak Dolabı, Vestiyer, banyo dolabı, Gardrop ve Tv Ünitelerinden oluşmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı,  hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Değişen ve gelişen müşteri beklentilerine uygun olarak bizler de kendimizi geliştirdik. " Kaliteli ve ekonomik Ürün " sloganıyla,  günümüz rekabet piyasasında ihtiyaç duyacağınız  ürün ve ekipmanlarda İsmimizin aranılan anılan firma olması gayesiyle sektördeki faaliyetimize devam etmekteyiz.

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.