Mutlu Yıllar

Bu Yılbaşında Evinizi Güzelleştirin

Her yeni yıl, yeni umutlar ve beklentiler taşır. Her yılbaşında içimizi kaplayan heyecan da aslında bu sebepledir. Ev, insana huzur veren ve kendini güvende hissetmesini sağlayan en önemli alandır.

Yeni yılın yeni başlangıçlar getirmesi için iç huzuru ve mutluluğu yakalamanın en önemli noktası, evde huzuru bulmaktır. Siz de bu yılbaşında evinizi Luvia Home ile yenileyerek, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo avantajından yararlanabilirsiniz.

Bu yılbaşında yenilenmeye evinden başlamak isteyenler için işte en güzel seçenekler;

Salon ve Oturma Odaları

Pek çok kişinin en çok zaman geçirdiği oturma odası ve salonda; duvarlarınızı renklendirmek ve en güzel anılarınıza yer vermek için duvar rafı kullanabilirsiniz. Fotoğraf, biblo ya da kitaplarınız ile duvarlarınızı canlandırmak için en güzel duvar raflarını(https://www.luviahome.com/tr/c/Kitaplik-ve-Raf/11 ) inceleyebilirsiniz.

Televizyon üniteniz, salonun ve oturma odasının en göz önünde olan mobilyası. Bütün bir odaya yepyeni bir hava kazandırmak için televizyon ünitelerimize (https://www.luviahome.com/tr/c/Tv-Unitesi/3 ) göz atmalısınız.

Yatak Odası

Yatak odalarında en sık kullanılan ve görünümü kadar fonksiyonları da önemli olan komidinler, pek çok farklı renk ve modelde üretiliyor. Odanıza yeni bir hava katmak ve etkili bir saklama alanı yaratmak için komidininizi (https://www.luviahome.com/tr/c/Komodin/27 ) değiştirebilirsiniz.

Giriş ve Antre

Eve girişte ilk etkiyi hol ve antre yaratır. Derli toplu ve düzenli bir giriş alanının hayatınız üzerinde ne kadar büyük etkisi olduğunu tahmin bile edemezsiniz.

Antrede düzenli bir görünüm elde etmek için ayakkabı dolaplarından (https://www.luviahome.com/tr/c/Ayakkabi-Dolabi/4 ) ve çok amaçlı dolaplardan (https://www.luviahome.com/tr/c/Cok-Amacli-Dolaplar/17 ) yararlanabilirsiniz.

Banyo

Her evin en az önemsenen ancak hijyen açısından en önemli alanı olan banyoda, havlu ve kişisel bakım ürünlerinin temiz kalmasını sağlamak için banyo dolabı (https://www.luviahome.com/tr/c/Banyo-Dolaplari/2 ) kullanabilirsiniz.

2021 yılının herkese sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz. Mutlu Yıllar!


kağan buğra

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?